V18AUMLA1210NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18AUMLA1210NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V18AUMLA1210NT
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27.5V 1210
Podatkovni listi: V18AUMLA1210NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V18AUMLA1210NT
Številka dela V18AUMLA1210NT Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27.5V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118248 pcs Podatkovni list V18AUMLA1210NT.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27.5V Napetost Varistorja (Min) 23V
Napetost Varistorja (Max) 32V Serija Automotive, AEC-Q200, AUML
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 3.0J natančen opis 27.5V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)