V250LU20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V250LU20APX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: V250LU20APX2855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V250LU20APX2855
Številka dela V250LU20APX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221354 pcs Podatkovni list V250LU20APX2855.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija LU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 330V Največji AC volt 250V
Energija 72J natančen opis 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 500pF @ 1MHz