V250LU2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V250LU2P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: V250LU2P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V250LU2P
Številka dela V250LU2P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 474435 pcs Podatkovni list V250LU2P.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 410V Napetost Varistorja (Min) 369V
Napetost Varistorja (Max) 451V Serija LU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 330V Največji AC volt 250V
Energija 21J natančen opis 410V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz