V331HA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V331HA32
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM
Podatkovni listi: V331HA32.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V331HA32
Številka dela V331HA32 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7807 pcs Podatkovni list V331HA32.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 518.5V Napetost Varistorja (Min) 467V
Napetost Varistorja (Max) 570V Serija HA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 32mm, Formed Tabs
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 435V Največji AC volt 330V
Energija 385J natančen opis 518.5V 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Tok - napetost 25kA Zmogljivost @ Pogostost 1870pF @ 1MHz