V331HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V331HG34
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 518.5V 40KA SQUARE 34MM
Podatkovni listi: V331HG34.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V331HG34
Številka dela V331HG34 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 518.5V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10761 pcs Podatkovni list V331HG34.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 518.5V Napetost Varistorja (Min) 467V
Napetost Varistorja (Max) 570V Serija HG34
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 34mm, Formed Tabs
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 435V Največji AC volt 330V
Energija 475J natančen opis 518.5V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 3750pF @ 1MHz