V680LT100BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V680LT100BPX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V680LT100BPX2855
Številka dela V680LT100BPX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74201 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 1.06kV Napetost Varistorja (Min) 990V
Napetost Varistorja (Max) 1.13kV Serija LT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 875V Največji AC volt 680V
Energija 260J natančen opis 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 380pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V680LS80AP
V680LS80AP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 75829 pcs
Prenesi:
RFQ
V680LS10PX2855
V680LS10PX2855
Opis: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 102420 pcs
Prenesi:
RFQ
V680LT100BP
V680LT100BP
Opis: VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM