V680LT100CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LT100CPX10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V680LT100CPX10
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: V680LT100CPX10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V680LT100CPX10
Številka dela V680LT100CPX10 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65680 pcs Podatkovni list V680LT100CPX10.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.06kV Napetost Varistorja (Min) 990V
Napetost Varistorja (Max) 1.13kV Serija C-III
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 680V Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 520J
natančen opis 1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 10kA
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz