M20-9951045
HarwinHarwin
M20-9951045 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M20-9951045
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 2.54MM PITCH DIL HORIZ PC TAIL
Podatkovni listi: 1.M20-9951045.pdf2.M20-9951045.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M20-9951045
Številka dela M20-9951045 Proizvajalec Harwin
Opis 2.54MM PITCH DIL HORIZ PC TAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144177 pcs Podatkovni list 1.M20-9951045.pdf2.M20-9951045.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija M20 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 952-3283
M20-9951045-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.200" (5.08mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.240" (6.10mm) Stik s fino debelino - post -