| Številka dela | M20-9951046 | Proizvajalec | Harwin Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | 10+10 DIL HORIZ PIN HDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 137587 pcs | Podatkovni list | 1.M20-9951046.pdf2.M20-9951046.pdf |
| Napetost - DC Spark (Over) | Brass | Atributi atributov | - |
| Prekinitev | Solder | Style | Board to Board or Cable |
| Smerno usmerjanje | Male Pin | Oklepanje | 0.100" (2.54mm) |
| Skupna dolžina kontakta | 0.118" (3.00mm) | delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 20 |
| Število stikov | - | Tip montaže | Through Hole, Right Angle |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Material - izolacija | All | Številka izdelka proizvajalca | M20-9951046 |
| Dolžina - objava (parjenje) | 14.16mm, 15.06mm, 15.2mm, 15.26mm, 16.16mm, 20.76mm, 21.66mm | Izolacijski material | Tin |
| Višina izolacije | - | Lastnosti | - |
| Razširjen opis | 20 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin | Opis | 10+10 DIL HORIZ PIN HDR |
| Trenutna ocena | 3A per Contact | Tok - Max / Contact | - |
| Dolžina stika - post | 0.240" (6.10mm) | Dolžina kontakta - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Stik s fino debelino - post | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Končna debelina - parjenje | Tin |
| Stopite v stik - konec | - | Stik s koncem - parjenje | 0.200" (5.08mm) |