DF1B-15P-2.5DSA(01)
HiroseHirose
DF1B-15P-2.5DSA(01) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1B-15P-2.5DSA(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 15POS 2.5MM STR GOLD
Podatkovni listi: 1.DF1B-15P-2.5DSA(01).pdf2.DF1B-15P-2.5DSA(01).pdf3.DF1B-15P-2.5DSA(01).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF1B-15P-2.5DSA(01)
Številka dela DF1B-15P-2.5DSA(01) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 15POS 2.5MM STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.417" (10.60mm) Druga imena *DF1B-15P-2.5DSA(01)
H3628
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 15
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 14mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.374" (9.50mm)
Barva izolacije White Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 15 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
DF1B-16DP-2.5DS(01)
DF1B-16DP-2.5DS(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 16POS 2.5MM R/A GOLD