DF1B-15S-2.5R
HiroseHirose
DF1B-15S-2.5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1B-15S-2.5R
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT HOUSING 15POS 2.5MM
Podatkovni listi: 1.DF1B-15S-2.5R.pdf2.DF1B-15S-2.5R.pdf3.DF1B-15S-2.5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1B-15S-2.5R
Številka dela DF1B-15S-2.5R Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 15POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF1B Razmik vrstic -
Višina tona 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H3794 Število vrstic 1
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp, IDC Vrsta priključka Receptacle
Barva White
Podobni izdelki
DF1B-16DP-2.5DSA
DF1B-16DP-2.5DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 16POS 2.5MM STR TIN