DF1E-9P-2.5DS(36)
HiroseHirose
DF1E-9P-2.5DS(36) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1E-9P-2.5DS(36)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 9POS 2.5MM R/A TIN
Podatkovni listi: 1.DF1E-9P-2.5DS(36).pdf2.DF1E-9P-2.5DS(36).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF1E-9P-2.5DS(36)
Številka dela DF1E-9P-2.5DS(36) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 9POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63865 pcs Podatkovni list 1.DF1E-9P-2.5DS(36).pdf2.DF1E-9P-2.5DS(36).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5410992636
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij - Število pozicij 9
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.315" (8.00mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 9 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.114" (2.90mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF1E-9P-2.5DS(01)
DF1E-9P-2.5DS(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 9POS 2.5MM R/A TIN
Na zalogi: 4295 pcs
Prenesi:
RFQ
DF1EA-2EP-2.5C
DF1EA-2EP-2.5C
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM
Na zalogi: 249251 pcs
Prenesi: DF1EA-2EP-2.5C.pdf
RFQ
DF1E-9P-2.5DS(35)
DF1E-9P-2.5DS(35)
Opis: CONN HEADER 9POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: DF1E-9P-2.5DS(35).pdf
DF1E-9EP-2.5C
DF1E-9EP-2.5C
Opis: CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM
Prenesi: DF1E-9EP-2.5C.pdf
DF1EA-4EP-2.5C
DF1EA-4EP-2.5C
Opis: CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM
Prenesi: DF1EA-4EP-2.5C.pdf
DF1E-9P-2.5DS(05)
DF1E-9P-2.5DS(05)