DF1EA-4EP-2.5C
HiroseHirose
DF1EA-4EP-2.5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1EA-4EP-2.5C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM
Podatkovni listi: 1.DF1EA-4EP-2.5C.pdf2.DF1EA-4EP-2.5C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF1EA-4EP-2.5C
Številka dela DF1EA-4EP-2.5C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132104 pcs Podatkovni list 1.DF1EA-4EP-2.5C.pdf2.DF1EA-4EP-2.5C.pdf
Serija DF1E Razmik vrstic -
Višina tona 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF1EA-4EP-2.5C
DF1EA4EP25C
H3726
Število vrstic 1
Število pozicij 4 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Vrsta kontakta Male Pin