DF1EA-9EP-2.5C
HiroseHirose
DF1EA-9EP-2.5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1EA-9EP-2.5C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM
Podatkovni listi: 1.DF1EA-9EP-2.5C.pdf2.DF1EA-9EP-2.5C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1EA-9EP-2.5C
Številka dela DF1EA-9EP-2.5C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103734 pcs Podatkovni list 1.DF1EA-9EP-2.5C.pdf2.DF1EA-9EP-2.5C.pdf
Serija DF1E Razmik vrstic -
Višina tona 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF1EA-9EP-2.5C
H3731
Število vrstic 1
Število pozicij 9 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis 9 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Vrsta kontakta Male Pin