DF23C-18DP-0.5V(91)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF23C-18DP-0.5V(91)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 18POS DUAL 0.5MM SMD
Podatkovni listi: 1.DF23C-18DP-0.5V(91).pdf2.DF23C-18DP-0.5V(91).pdf3.DF23C-18DP-0.5V(91).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF23C-18DP-0.5V(91)
Številka dela DF23C-18DP-0.5V(91) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 18POS DUAL 0.5MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF23 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 688-0808-7-91
Število vrstic 2 Število pozicij 18
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 1.5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - natančen opis 18 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF23C-18DP-0.5V(92)
DF23C-18DP-0.5V(92)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 18POS DUAL 0.5MM SMD