DF23C-18DP-0.5V(92)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF23C-18DP-0.5V(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 18POS DUAL 0.5MM SMD
Podatkovni listi: 1.DF23C-18DP-0.5V(92).pdf2.DF23C-18DP-0.5V(92).pdf3.DF23C-18DP-0.5V(92).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF23C-18DP-0.5V(92)
Številka dela DF23C-18DP-0.5V(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 18POS DUAL 0.5MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF23 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 1.5mm
Višina nad ploščo 0.047" (1.20mm) Lastnosti -
natančen opis 18 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -