DF37B-10DS-0.4V(75)
HiroseHirose
DF37B-10DS-0.4V(75) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37B-10DS-0.4V(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF37B-10DS-0.4V(75).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF37B-10DS-0.4V(75)
Številka dela DF37B-10DS-0.4V(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4100 pcs Podatkovni list DF37B-10DS-0.4V(75).pdf
Serija DF37 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 0.98mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.038" (0.97mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 10 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold