DF37B-16DS-0.4V(53)
HiroseHirose
DF37B-16DS-0.4V(53) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37B-16DS-0.4V(53)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF37B-16DS-0.4V(53).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF37B-16DS-0.4V(53)
Številka dela DF37B-16DS-0.4V(53) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4602 pcs Podatkovni list DF37B-16DS-0.4V(53).pdf
Serija DF37 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena H121939CT
Število vrstic 2 Število pozicij 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.98mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.038" (0.97mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 16 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF37B-16DP-0.4V(74)
DF37B-16DP-0.4V(74)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 105617 pcs
Prenesi: DF37B-16DP-0.4V(74).pdf
RFQ
DF37B-16DS-0.4V(75)
DF37B-16DS-0.4V(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 4569 pcs
Prenesi: DF37B-16DS-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-16DP-0.4V(51)
DF37B-16DP-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Prenesi: DF37B-16DP-0.4V(51).pdf
DF37B-20DP-0.4V(74)
DF37B-20DP-0.4V(74)
Opis: CONN HDR 20POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF37B-20DP-0.4V(74).pdf
DF37B-20DP-0.4V(51)
DF37B-20DP-0.4V(51)
Prenesi: DF37B-20DP-0.4V(51).pdf
DF37B-10DS-0.4V(75)
DF37B-10DS-0.4V(75)
Opis: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF37B-10DS-0.4V(75).pdf
DF37B-16DS-0.4V(51)
DF37B-16DS-0.4V(51)
Prenesi: DF37B-16DS-0.4V(51).pdf
DF37B-16DP-0.4V(53)
DF37B-16DP-0.4V(53)
Prenesi: DF37B-16DP-0.4V(53).pdf
DF37B-20DP-0.4V(75)
DF37B-20DP-0.4V(75)
Prenesi: DF37B-20DP-0.4V(75).pdf
DF37B-16DS-0.4V(74)
DF37B-16DS-0.4V(74)
Prenesi: DF37B-16DS-0.4V(74).pdf
DF37B-16DP-0.4V(75)
DF37B-16DP-0.4V(75)