DF3DZ-11P-2V(21)
HiroseHirose
DF3DZ-11P-2V(21) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3DZ-11P-2V(21)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: 1.DF3DZ-11P-2V(21).pdf2.DF3DZ-11P-2V(21).pdf3.DF3DZ-11P-2V(21).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF3DZ-11P-2V(21)
Številka dela DF3DZ-11P-2V(21) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena HR1984CT
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.232" (5.90mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 11 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3DZ-11P-2H(50)
DF3DZ-11P-2H(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM R/A GOLD
Na zalogi: 4088 pcs
Prenesi: DF3DZ-11P-2H(50).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2V(20)
DF3DZ-11P-2V(20)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Na zalogi: 4025 pcs
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(20).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2H(21)
DF3DZ-11P-2H(21)
Opis: CONN HDR 11POS 2MM R/A TIN
Prenesi: DF3DZ-11P-2H(21).pdf
DF3DZ-12P-2H(21)
DF3DZ-12P-2H(21)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(21).pdf
DF3DZ-12P-2H(51)
DF3DZ-12P-2H(51)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(51).pdf
DF3DZ-12P-2H(50)
DF3DZ-12P-2H(50)
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(50).pdf
DF3DZ-11P-2V(50)
DF3DZ-11P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(50).pdf
DF3DZ-11P-2H(51)
DF3DZ-11P-2H(51)