DF3DZ-12P-2H(20)
HiroseHirose
DF3DZ-12P-2H(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3DZ-12P-2H(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN
Podatkovni listi: DF3DZ-12P-2H(20).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF3DZ-12P-2H(20)
Številka dela DF3DZ-12P-2H(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4978 pcs Podatkovni list DF3DZ-12P-2H(20).pdf
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3DZ-12P-2H(20)
HR2124
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.220" (5.60mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3DZ-12P-2V(50)
DF3DZ-12P-2V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD
Na zalogi: 5894 pcs
Prenesi: DF3DZ-12P-2V(50).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2V(21)
DF3DZ-11P-2V(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Na zalogi: 77888 pcs
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(21).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2V(50)
DF3DZ-11P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(50).pdf
DF3DZ-11P-2H(50)
DF3DZ-11P-2H(50)
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3DZ-11P-2H(50).pdf
DF3DZ-11P-2V(51)
DF3DZ-11P-2V(51)
Opis: CONN HDR 11POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(51).pdf
DF3DZ-12P-2H(51)
DF3DZ-12P-2H(51)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(51).pdf
DF3DZ-11P-2V(20)
DF3DZ-11P-2V(20)
Prenesi: DF3DZ-11P-2V(20).pdf
DF3DZ-12P-2V(20)
DF3DZ-12P-2V(20)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Prenesi: DF3DZ-12P-2V(20).pdf
DF3DZ-12P-2H(50)
DF3DZ-12P-2H(50)
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(50).pdf
DF3DZ-12P-2H(21)
DF3DZ-12P-2H(21)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN
Prenesi: DF3DZ-12P-2H(21).pdf
DF3DZ-12P-2V(21)
DF3DZ-12P-2V(21)