DF3Z-11P-2V(20)
HiroseHirose
DF3Z-11P-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3Z-11P-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 11P0S 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: 1.DF3Z-11P-2V(20).pdf2.DF3Z-11P-2V(20).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF3Z-11P-2V(20)
Številka dela DF3Z-11P-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 11P0S 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5798 pcs Podatkovni list 1.DF3Z-11P-2V(20).pdf2.DF3Z-11P-2V(20).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3Z-11P-2V(20)
HR2008
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.7mm, 8.4mm
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 11 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3Z-12P-2H(51)
DF3Z-12P-2H(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 12POS 2MM R/A GOLD
Na zalogi: 5405 pcs
Prenesi: DF3Z-12P-2H(51).pdf
RFQ
DF3Z-11P-2H(50)
DF3Z-11P-2H(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM R/A GOLD
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi: DF3Z-11P-2H(50).pdf
RFQ
DF3Z-11P-2V(50)
DF3Z-11P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3Z-11P-2V(50).pdf
DF3Z-10P-2V(51)
DF3Z-10P-2V(51)
Opis: CONN HDR 10POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3Z-10P-2V(51).pdf
DF3Z-12P-2H(20)
DF3Z-12P-2H(20)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF3Z-12P-2H(20).pdf
DF3Z-12P-2H(50)
DF3Z-12P-2H(50)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3Z-12P-2H(50).pdf
DF3Z-11P-2H(20)
DF3Z-11P-2H(20)
Opis: CONN HEADER 11POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF3Z-11P-2H(20).pdf
DF3Z-11P-2V(21)
DF3Z-11P-2V(21)
Opis: CONN HDR 11POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3Z-11P-2V(21).pdf
DF3Z-12P-2V(20)
DF3Z-12P-2V(20)
Opis: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Prenesi: DF3Z-12P-2V(20).pdf
DF3Z-10P-2V(21)
DF3Z-10P-2V(21)
Prenesi: DF3Z-10P-2V(21).pdf
DF3Z-10P-2V(50)
DF3Z-10P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 10POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3Z-10P-2V(50).pdf
DF3Z-10P-2V(20)
DF3Z-10P-2V(20)
Opis: CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Prenesi: DF3Z-10P-2V(20).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika