DF3Z-12P-2V(20)
HiroseHirose
DF3Z-12P-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3Z-12P-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: 1.DF3Z-12P-2V(20).pdf2.DF3Z-12P-2V(20).pdf3.DF3Z-12P-2V(20).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF3Z-12P-2V(20)
Številka dela DF3Z-12P-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3Z-12P-2V(20)
HR2009
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.7mm, 8.4mm
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin