DF60-2EP-10.16C
HiroseHirose
DF60-2EP-10.16C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF60-2EP-10.16C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 10.16MM 2POS
Podatkovni listi: DF60-2EP-10.16C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF60-2EP-10.16C
Številka dela DF60-2EP-10.16C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 10.16MM 2POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80736 pcs Podatkovni list DF60-2EP-10.16C.pdf
Serija EnerBee™ DF60 Razmik vrstic -
Višina tona 0.400" (10.16mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H122152 Število vrstic 1
Število pozicij 2 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis 2 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.400" (10.16mm) Vrsta kontakta Blade Pin