DF60-2P-10.16DSA(26)
HiroseHirose
DF60-2P-10.16DSA(26) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF60-2P-10.16DSA(26)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10.16MM VERT PCB 2POS
Podatkovni listi: DF60-2P-10.16DSA(26).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF60-2P-10.16DSA(26)
Številka dela DF60-2P-10.16DSA(26) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 10.16MM VERT PCB 2POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41688 pcs Podatkovni list DF60-2P-10.16DSA(26).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF60 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.400" (10.16mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H122135
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 30mm
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.846" (21.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole 2 position 0.400" (10.16mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Blade Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.150" (3.81mm)