DF62A-7S-2.2C(11)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF62A-7S-2.2C(11)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HOUSING 7POS 2.2MM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF62A-7S-2.2C(11)
Številka dela DF62A-7S-2.2C(11) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HOUSING 7POS 2.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5562 pcs Podatkovni list
Serija DF62 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.087" (2.20mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 544-0537-9-11 Število vrstic 3
Število pozicij 7 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 7 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm)