DF62B-13S-2.2C(11)
HiroseHirose
DF62B-13S-2.2C(11) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF62B-13S-2.2C(11)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT HOUSING 13POS BLK
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF62B-13S-2.2C(11)
Številka dela DF62B-13S-2.2C(11) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 13POS BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF62 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.087" (2.20mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H122122 Število vrstic 4
Število pozicij 13 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 13 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm) Vrsta kontakta Female Socket