DF62B-24S-2.2C(11)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF62B-24S-2.2C(11)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HOUSING 24POS 2.2MM
Podatkovni listi: 1.DF62B-24S-2.2C(11).pdf2.DF62B-24S-2.2C(11).pdf3.DF62B-24S-2.2C(11).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF62B-24S-2.2C(11)
Številka dela DF62B-24S-2.2C(11) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HOUSING 24POS 2.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF62 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.087" (2.20mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 544-0539-4-11 Število vrstic 5
Število pozicij 24 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 24 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Socket
Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT
Na zalogi: 284185 pcs
Prenesi: DF62B-2S-2.2C.pdf
RFQ
DF62B-2S-2.2C(18)
DF62B-2S-2.2C(18)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Na zalogi: 212962 pcs
Prenesi: DF62B-2S-2.2C(18).pdf
RFQ
DF62B-13S-2.2C
DF62B-13S-2.2C
Opis: CONN RECEPT HOUSING 13POS WHT