DF7-5RS/P-3.96
HiroseHirose
DF7-5RS/P-3.96 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF7-5RS/P-3.96
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RETAINER 5POS 3.96MM
Podatkovni listi: DF7-5RS/P-3.96.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF7-5RS/P-3.96
Številka dela DF7-5RS/P-3.96 Proizvajalec Hirose
Opis CONN RETAINER 5POS 3.96MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4305 pcs Podatkovni list DF7-5RS/P-3.96.pdf
Serija DF7 Druga imena *DF7-5RS/P-3.96
H2721
Število pozicij 5 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Vrsta pripomočka Retainer Clip
Podobni izdelki
DF7-6P-3.96DS(26)
DF7-6P-3.96DS(26)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM R/A GOLD
Na zalogi: 4692 pcs
Prenesi: DF7-6P-3.96DS(26).pdf
RFQ
DF7-6P-3.96DS
DF7-6P-3.96DS
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM RT ANG T