DF7-6P-3.96DS(26)
HiroseHirose
DF7-6P-3.96DS(26) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF7-6P-3.96DS(26)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 6POS 3.96MM R/A GOLD
Podatkovni listi: DF7-6P-3.96DS(26).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF7-6P-3.96DS(26)
Številka dela DF7-6P-3.96DS(26) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 6POS 3.96MM R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4692 pcs Podatkovni list DF7-6P-3.96DS(26).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF7-6P-3.96DS(26)
H10870
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 6
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.303" (7.70mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.156" (3.96mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF7-6P-3.96DS(25)
DF7-6P-3.96DS(25)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM RT ANG T
Na zalogi: 5933 pcs
Prenesi: DF7-6P-3.96DS(25).pdf
RFQ
DF7-6P-3.96DS
DF7-6P-3.96DS
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 4876 pcs
Prenesi: DF7-6P-3.96DS.pdf
RFQ
DF7-6P-3.96DSA(01)
DF7-6P-3.96DSA(01)
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM STR GOLD
Prenesi: DF7-6P-3.96DSA(01).pdf
DF7-6EP-3.96C
DF7-6EP-3.96C
Opis: CONN PLUG HOUSING 6POS 3.96MM CR
Prenesi: DF7-6EP-3.96C.pdf
DF7-6S-3.96C
DF7-6S-3.96C
Opis: CONN SOCKET 6POS 3.96MM CRIMP
Prenesi: DF7-6S-3.96C.pdf
DF7-6P-3.96DSA(25)
DF7-6P-3.96DSA(25)
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM VERT TIN
Prenesi: DF7-6P-3.96DSA(25).pdf
DF7-6RS/P-3.96
DF7-6RS/P-3.96
Opis: CONN RETAINER 6POS 3.96MM
Prenesi: DF7-6RS/P-3.96.pdf
DF7-5S-3.96C
DF7-5S-3.96C
Opis: CONN SOCKET 5POS 3.96MM CRIMP
Prenesi: DF7-5S-3.96C.pdf
DF7-6P-3.96DS(01)
DF7-6P-3.96DS(01)
Opis: CONN HEADER 6POS 3.96MM R/A GOLD
Prenesi: DF7-6P-3.96DS(01).pdf
DF7-5RS/P-3.96
DF7-5RS/P-3.96
Opis: CONN RETAINER 5POS 3.96MM
Prenesi: DF7-5RS/P-3.96.pdf
DF7-6P-3.96DSA(26)
DF7-6P-3.96DSA(26)
Prenesi: DF7-6P-3.96DSA(26).pdf
DF7-6P-3.96DSA
DF7-6P-3.96DSA
Prenesi: DF7-6P-3.96DSA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika