DF7C-3P-3.96DSA
HiroseHirose
DF7C-3P-3.96DSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF7C-3P-3.96DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 3POS 3.96MM STR TIN
Podatkovni listi: DF7C-3P-3.96DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF7C-3P-3.96DSA
Številka dela DF7C-3P-3.96DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 3POS 3.96MM STR TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5365 pcs Podatkovni list DF7C-3P-3.96DSA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF7C-3P-3.96DSA
H3464
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 21.5mm
Višina izolacije 0.508" (12.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 3 position 0.156" (3.96mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm)