DF7C-4P-3.96DSA
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF7C-4P-3.96DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 4POS 3.96MM STR TIN
Podatkovni listi: DF7C-4P-3.96DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF7C-4P-3.96DSA
Številka dela DF7C-4P-3.96DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 4POS 3.96MM STR TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5054 pcs Podatkovni list DF7C-4P-3.96DSA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF7C-4P-3.96DSA
H3465
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 21.5mm
Višina izolacije 0.508" (12.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
DF7C-10P-3.96DSA(25)
DF7C-10P-3.96DSA(25)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADR 10POS 3.96MM STR TIN
Na zalogi: 5829 pcs
Prenesi: DF7C-10P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7C-4P-3.96DSA(25)
DF7C-4P-3.96DSA(25)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR TIN