FH12F-10S-0.5SH(55)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12F-10S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12F-10S-0.5SH(55).pdf2.FH12F-10S-0.5SH(55).pdf3.FH12F-10S-0.5SH(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12F-10S-0.5SH(55)
Številka dela FH12F-10S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.18mm
natančen opis 10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A