FH12F-13S-0.5SH(55)
pregled izdelka
Številka dela: FH12F-13S-0.5SH(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12F-13S-0.5SH(55).pdf2.FH12F-13S-0.5SH(55).pdf3.FH12F-13S-0.5SH(55).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH12F-13S-0.5SH(55)
Številka dela FH12F-13S-0.5SH(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 13 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.18mm
natančen opis 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A