FH26-33S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
FH26-33S-0.3SHW(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH26-33S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije FH26-33S-0.3SHW(99)
Številka dela FH26-33S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4427 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH26 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-0210-2-99
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 33
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH26-31S-0.3SHW(99)
FH26-31S-0.3SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 31POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 4344 pcs
Prenesi:
RFQ
FH26-35S-0.3SHW(05)
FH26-35S-0.3SHW(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 4312 pcs
Prenesi: FH26-35S-0.3SHW(05).pdf
RFQ
FH26-33S-0.3SHW(10)
FH26-33S-0.3SHW(10)
Opis: CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH26-33S-0.3SHW(10).pdf
FH26-35S-0.3SHW(10)
FH26-35S-0.3SHW(10)
Prenesi: FH26-35S-0.3SHW(10).pdf
FH26-33S-0.3SHW(05)
FH26-33S-0.3SHW(05)
Prenesi: FH26-33S-0.3SHW(05).pdf
FH26-35S-0.3SHW(98)
FH26-35S-0.3SHW(98)
Prenesi: FH26-35S-0.3SHW(98).pdf
Prenesi: FH26-35S-0.3SHW(99).pdf
Prenesi:
FH26-33S-0.3SHW(98)
FH26-33S-0.3SHW(98)
Opis: CONN FPC BOTTOM 37POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH26-37S-0.3SHW(10).pdf
Prenesi: FH26-37S-0.3SHW(05).pdf
FH26-33S-0.3SHW(58)
FH26-33S-0.3SHW(58)
Prenesi: FH26-33S-0.3SHW(58).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika