FH26-35S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
FH26-35S-0.3SHW(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH26-35S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH26-35S-0.3SHW(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH26-35S-0.3SHW(99)
Številka dela FH26-35S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4716 pcs Podatkovni list FH26-35S-0.3SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH26 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena H124619CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 35
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Black
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 35 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH26-35S-0.3SHW(05)
FH26-35S-0.3SHW(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC BOTTOM 35POS 0.30MM R/A