FH35-19S-0.3SHW(50)
HiroseHirose
FH35-19S-0.3SHW(50) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35-19S-0.3SHW(50)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC TOP 19POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35-19S-0.3SHW(50).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH35-19S-0.3SHW(50)
Številka dela FH35-19S-0.3SHW(50) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC TOP 19POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57205 pcs Podatkovni list FH35-19S-0.3SHW(50).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena *FH35-19S-0.3SHW(50)
FHI019CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 19
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 19 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A