FH35-25S-0.3SHW(10)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35-25S-0.3SHW(10)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35-25S-0.3SHW(10).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH35-25S-0.3SHW(10)
Številka dela FH35-25S-0.3SHW(10) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5263 pcs Podatkovni list FH35-25S-0.3SHW(10).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-1504-9-10
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 25
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 25 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH35-31S-0.3SHW(50)
FH35-31S-0.3SHW(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC TOP 31POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 4931 pcs
Prenesi: FH35-31S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC TOP 19POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 57205 pcs
Prenesi: FH35-19S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
FH35-25S-0.3SHW(99)
FH35-25S-0.3SHW(99)
Opis: CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH35-25S-0.3SHW(99).pdf
FH35-25S-0.3SHW(50)
FH35-25S-0.3SHW(50)