FH35B-25S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35B-25S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35B-25S-0.3SHW(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH35B-25S-0.3SHW(99)
Številka dela FH35B-25S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6034 pcs Podatkovni list FH35B-25S-0.3SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-1509-2-99
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 25
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 25 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top
Tip konca kabla Tapered Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH35-51S-0.3SHW(99)
FH35-51S-0.3SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC TOP 51POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 5506 pcs
Prenesi: FH35-51S-0.3SHW(99).pdf
RFQ
FH35C-11S-0.3SHW(50)
FH35C-11S-0.3SHW(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC 11POS 0.30MM R/A
Na zalogi: 80446 pcs
Prenesi: FH35C-11S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
FH35B-25S-0.3SHW(50)
FH35B-25S-0.3SHW(50)
Opis: CONN FPC TOP 25POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH35B-25S-0.3SHW(50).pdf
FH35B-27S-0.3SHW(50)
FH35B-27S-0.3SHW(50)
Opis: CONN FPC TOP 27POS 0.30MM R/A
Prenesi: FH35B-27S-0.3SHW(50).pdf
FH35C-11S-0.3SHW(99)
FH35C-11S-0.3SHW(99)