FH35B-27S-0.3SHW(99)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH35B-27S-0.3SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC TOP 27POS 0.30MM R/A
Podatkovni listi: FH35B-27S-0.3SHW(99).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FH35B-27S-0.3SHW(99)
Številka dela FH35B-27S-0.3SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC TOP 27POS 0.30MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5465 pcs Podatkovni list FH35B-27S-0.3SHW(99).pdf
Voltage Rating 30V Prekinitev Solder
Serija FH35 Višina tona 0.012" (0.30mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 580-1510-1-99
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 27
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.039" (1.00mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 27 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A