FX10A-168S-SV(83)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX10A-168S-SV(83)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 168POS W/POST SMD
Podatkovni listi: 1.FX10A-168S-SV(83).pdf2.FX10A-168S-SV(83).pdf3.FX10A-168S-SV(83).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX10A-168S-SV(83)
Številka dela FX10A-168S-SV(83) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 168POS W/POST SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX10 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 570-0244-7-83 Število vrstic 2
Število pozicij 168 Število vodnikov 0.020" (0.50mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca FX10A-168S-SV(83)
Dolžina - objava (parjenje) 4mm, 5mm Višina nad ploščo 0.126" (3.20mm)
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Razširjen opis 168 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 168POS W/POST SMD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts Premer kabla 30µin (0.76µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX10A-80P/8-SV(71)
FX10A-80P/8-SV(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 80POS W/POST SMD
Na zalogi: 29226 pcs
Prenesi: FX10A-80P/8-SV(71).pdf
RFQ
FX10A-80P/8-SV(21)
FX10A-80P/8-SV(21)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 4708 pcs
Prenesi: FX10A-80P/8-SV(21).pdf
RFQ
FX10A-168P-SV4(83)
FX10A-168P-SV4(83)
Opis: CONN HDR 168POS W/POST SMD
Prenesi: FX10A-168P-SV4(83).pdf
FX10A-80P/8-SV
FX10A-80P/8-SV
Prenesi: FX10A-80P/8-SV.pdf
FX10A-168P-SV4(85)
FX10A-168P-SV4(85)
Opis: CONN HEADER 168POS W/POST SMD
Prenesi: FX10A-168P-SV4(85).pdf
FX10A-168S-SV(84)
FX10A-168S-SV(84)
Opis: CONN RECEPT 168POS W/POST SMD
Prenesi: FX10A-168S-SV(84).pdf
FX10A-168S-SV(85)
FX10A-168S-SV(85)
Opis: CONN RECPT 168POS W/POST SMD
Prenesi: FX10A-168S-SV(85).pdf
FX10A-168S-SV(21)
FX10A-168S-SV(21)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX10A-168S-SV(21).pdf
FX10A-168S-SV
FX10A-168S-SV
Prenesi: FX10A-168S-SV.pdf
FX10A-168S-SV(93)
FX10A-168S-SV(93)
Prenesi: FX10A-168S-SV(93).pdf
FX10A-168P-SV3(93)
FX10A-168P-SV3(93)