FX10A-168S-SV(93)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX10A-168S-SV(93)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 168POS W/POST SMD
Podatkovni listi: 1.FX10A-168S-SV(93).pdf2.FX10A-168S-SV(93).pdf3.FX10A-168S-SV(93).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX10A-168S-SV(93)
Številka dela FX10A-168S-SV(93) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 168POS W/POST SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FunctionMax™ FX10 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena 570-0244-7-93
Število vrstic 2 Število pozicij 168
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm, 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.126" (3.20mm)
Lastnosti Board Guide, Solder Retention natančen opis 168 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX10A-80P/8-SV
FX10A-80P/8-SV
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 80POS W/POST SMD
Na zalogi: 4135 pcs
Prenesi: FX10A-80P/8-SV.pdf
RFQ
FX10A-80P/8-SV(21)
FX10A-80P/8-SV(21)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 4708 pcs
Prenesi: FX10A-80P/8-SV(21).pdf
RFQ
FX10A-168S-SV
FX10A-168S-SV
Opis: CONN RECEPT 168POS W/POST SMD
Prenesi: FX10A-168S-SV.pdf
FX10A-168S-SV(84)
FX10A-168S-SV(84)
Prenesi: FX10A-168S-SV(84).pdf
FX10A-168S-SV(21)
FX10A-168S-SV(21)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FX10A-168S-SV(21).pdf
FX10A-168S-SV(83)
FX10A-168S-SV(83)