FX11B-80P/8-SV(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX11B-80P/8-SV(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 80POS 2.5MM
Podatkovni listi: 1.FX11B-80P/8-SV(71).pdf2.FX11B-80P/8-SV(71).pdf3.FX11B-80P/8-SV(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX11B-80P/8-SV(71)
Številka dela FX11B-80P/8-SV(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 80POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX11 RoHS Status Tray
Druga imena 573-0513-6-71 Število vrstic 2
Število pozicij 80 Število vodnikov 0.020" (0.50mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca FX11B-80P/8-SV(71)
Dolžina - objava (parjenje) 2.5mm Višina nad ploščo 0.084" (2.13mm)
Lastnosti Ground Plate, Solder Retention Razširjen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN HDR 80POS 2.5MM Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts Premer kabla 3.9µin (0.10µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX11B-80P-SV0.5
FX11B-80P-SV0.5
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Na zalogi: 31241 pcs
Prenesi: FX11B-80P-SV0.5.pdf
RFQ
FX11B-80P-SV0.5(22)
FX11B-80P-SV0.5(22)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Na zalogi: 47823 pcs
Prenesi: FX11B-80P-SV0.5(22).pdf
RFQ
FX11B-80P/8-SV(91)
FX11B-80P/8-SV(91)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV(91).pdf
FX11B-80P/8-SV0.5(71)
FX11B-80P/8-SV0.5(71)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV0.5(71).pdf
FX11B-80P-SV(22)
FX11B-80P-SV(22)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P-SV(22).pdf
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P-SV0.5(21).pdf
FX11B-80P/8-SV0.5(92)
FX11B-80P/8-SV0.5(92)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV0.5(92).pdf
FX11B-80P-SV(21)
FX11B-80P-SV(21)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P-SV(21).pdf
FX11B-80P-SV
FX11B-80P-SV
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P-SV.pdf
FX11B-80S-SV
FX11B-80S-SV
Opis: CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80S-SV.pdf
FX11B-80P/8-SV0.5(91)
FX11B-80P/8-SV0.5(91)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV0.5(91).pdf
FX11B-80P/8-SV(92)
FX11B-80P/8-SV(92)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV(92).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika