FX11B-80P-SV0.5
pregled izdelka
Številka dela: FX11B-80P-SV0.5
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 80POS 3MM
Podatkovni listi: 1.FX11B-80P-SV0.5.pdf2.FX11B-80P-SV0.5.pdf3.FX11B-80P-SV0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX11B-80P-SV0.5
Številka dela FX11B-80P-SV0.5 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 80POS 3MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX11 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena 573-0658-9-00
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 3mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.103" (2.63mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Podobni izdelki
FX11B-80P-SV(21)
FX11B-80P-SV(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Na zalogi: 45016 pcs
Prenesi: FX11B-80P-SV(21).pdf
RFQ
FX11B-60S/6-SV(92)
FX11B-60S/6-SV(92)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 60POS 2.5MM
Na zalogi: 36433 pcs
Prenesi: FX11B-60S/6-SV(92).pdf
RFQ
FX11B-80P-SV(22)
FX11B-80P-SV(22)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P-SV(22).pdf
FX11B-60S/6-SV(71)
FX11B-60S/6-SV(71)
Opis: CONN RECEPT 60POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-60S/6-SV(71).pdf
FX11B-80P/8-SV0.5(71)
FX11B-80P/8-SV0.5(71)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV0.5(71).pdf
FX11B-80P-SV0.5(21)
FX11B-80P-SV0.5(21)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P-SV0.5(21).pdf
FX11B-80P-SV0.5(22)
FX11B-80P-SV0.5(22)
Opis: CONN HDR 80POS 3MM
Prenesi: FX11B-80P-SV0.5(22).pdf
FX11B-80P/8-SV(71)
FX11B-80P/8-SV(71)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV(71).pdf
FX11B-80P-SV
FX11B-80P-SV
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P-SV.pdf
FX11B-60S/6-SV(91)
FX11B-60S/6-SV(91)
Opis: CONN RECEPT 60POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-60S/6-SV(91).pdf
FX11B-80P/8-SV(91)
FX11B-80P/8-SV(91)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV(91).pdf
FX11B-80P/8-SV(92)
FX11B-80P/8-SV(92)
Opis: CONN HDR 80POS 2.5MM
Prenesi: FX11B-80P/8-SV(92).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika