FX16F-31P-HC
HiroseHirose
FX16F-31P-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX16F-31P-HC
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 31POS 0.50MM
Podatkovni listi: FX16F-31P-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX16F-31P-HC
Številka dela FX16F-31P-HC Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 31POS 0.50MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84905 pcs Podatkovni list FX16F-31P-HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev -
Serija FX16 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Druga imena 575-3266-8-00
FX16F-31P-HC-ND
H123308
delovna temperatura - Število pozicij 31
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Funkcija zaklepanja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Barva ohišja - Višina nad ploščo -
Flat Flex Type - Lastnosti EMI Shielded
FFC, FCB Debelina - natančen opis 31 Position Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line)