FX164TM4F40FAAXP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX164TM4F40FAAXP
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: FX164TM4F40FAAXP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FX164TM4F40FAAXP
Številka dela FX164TM4F40FAAXP Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5294 pcs Podatkovni list FX164TM4F40FAAXP.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 2.7 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Hitrost 40MHz Serija XC16x