FX6-40P-0.8SV2(91)
HiroseHirose
FX6-40P-0.8SV2(91) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX6-40P-0.8SV2(91)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD
Podatkovni listi: FX6-40P-0.8SV2(91).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX6-40P-0.8SV2(91)
Številka dela FX6-40P-0.8SV2(91) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41550 pcs Podatkovni list FX6-40P-0.8SV2(91).pdf
Serija FX6 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Druga imena 576-0043-3-91
FX6-40P-0.8SV2(91)-ND
H126128
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 9mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.275" (6.99mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FX6-40S-0.8SV2
FX6-40S-0.8SV2
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 40POS .8MM W/BOSS