FX6-40P-0.8SV2(93)
HiroseHirose
FX6-40P-0.8SV2(93) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FX6-40P-0.8SV2(93)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.FX6-40P-0.8SV2(93).pdf2.FX6-40P-0.8SV2(93).pdf3.FX6-40P-0.8SV2(93).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FX6-40P-0.8SV2(93)
Številka dela FX6-40P-0.8SV2(93) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FX6 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 7mm, 9mm
Višina nad ploščo 0.275" (6.99mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Podobni izdelki
FX6-40P-0.8SV2
FX6-40P-0.8SV2
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD
Na zalogi: 4176 pcs
Prenesi: FX6-40P-0.8SV2.pdf
RFQ
FX6-40P-0.8SV1(71)
FX6-40P-0.8SV1(71)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 44930 pcs
Prenesi: FX6-40P-0.8SV1(71).pdf
RFQ
FX6-40S-0.8SV2
FX6-40S-0.8SV2
Opis: CONN RECEPT 40POS .8MM W/BOSS
Prenesi: FX6-40S-0.8SV2.pdf
FX6-40S-0.8SV2(71)
FX6-40S-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6-40S-0.8SV2(71).pdf
FX6-40P-0.8SV2(71)
FX6-40P-0.8SV2(71)
Prenesi: FX6-40P-0.8SV2(71).pdf
FX6-40P-0.8SV1(92)
FX6-40P-0.8SV1(92)
Prenesi: FX6-40P-0.8SV1(92).pdf
FX6-40S-0.8SV
FX6-40S-0.8SV
Prenesi: FX6-40S-0.8SV.pdf
FX6-40S-0.8SV(71)
FX6-40S-0.8SV(71)
Prenesi: FX6-40S-0.8SV(71).pdf
FX6-40S-0.8SV2(91)
FX6-40S-0.8SV2(91)
Prenesi: FX6-40S-0.8SV2(91).pdf
FX6-40P-0.8SV2(91)
FX6-40P-0.8SV2(91)
Prenesi: FX6-40P-0.8SV2(91).pdf
FX6-40S-0.8SV2(93)
FX6-40S-0.8SV2(93)