GT8E-10P-2H(01)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GT8E-10P-2H(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 2MM 10POS
Podatkovni listi: GT8E-10P-2H(01).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GT8E-10P-2H(01)
Številka dela GT8E-10P-2H(01) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 2MM 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57092 pcs Podatkovni list GT8E-10P-2H(01).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija GT8E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 758-1007-0-01
delovna temperatura - Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyphenylene Sulfide (PPS) Višina izolacije 0.272" (6.91mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje - Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GT8E-10P-DS
GT8E-10P-DS
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 2MM 10POS VERT PCB TIN