GT8E-12DP-2H
HiroseHirose
GT8E-12DP-2H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GT8E-12DP-2H
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 2MM 12POS RA SMD TIN
Podatkovni listi: GT8E-12DP-2H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GT8E-12DP-2H
Številka dela GT8E-12DP-2H Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 2MM 12POS RA SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33873 pcs Podatkovni list GT8E-12DP-2H.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija GT8E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H122046CT
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.403" (10.23mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GT8E-10P-2H
GT8E-10P-2H
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 2MM 10POS RA SMD TIN
Na zalogi: 45614 pcs
Prenesi: GT8E-10P-2H.pdf
RFQ
GT8E-10P-2H(11)
GT8E-10P-2H(11)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 2MM 10POS
Na zalogi: 62499 pcs
Prenesi: GT8E-10P-2H(11).pdf
RFQ
GT8E-12DP-2H(01)
GT8E-12DP-2H(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 2MM 12POS
Prenesi: GT8E-12DP-2H(01).pdf
GT8E-10P-2H(01)
GT8E-10P-2H(01)
Opis: CONN HDR 2MM 10POS