HIF3B-34PA-2.54WB(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3B-34PA-2.54WB(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 34POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3B-34PA-2.54WB(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3B-34PA-2.54WB(71)
Številka dela HIF3B-34PA-2.54WB(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 34POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11222 pcs Podatkovni list HIF3B-34PA-2.54WB(71).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 610-0804-4-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 34
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.303" (7.70mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.114" (2.90mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm)